Корзина
101 отзыв
Окна Маркет

Віконні системи Rehau- є кращим рішенням для скління будь-яких площ.

Віконні системи Rehau- є кращим рішенням для скління будь-яких площ.

Пластикова системи Rehau відрізняється зразковою герметичністю, максимальною міцністю, зносостійкість і приємним дизайном. Замовити можно в компании Окна-Маркет

Система  REHAU Euro-Design 60

Система  REHAU Euro-Design 60 має трохкамерну будову з монтажною глубиною 60 мм.Віконні системи Rehau - монтаж компанії Окна Маркет
Системи економічно вигідні для використання в різноманітних будівничих проектах, оскільки забезпечують оптимальний баланс ціна - якість
Дизайн профіля створки REHAU Euro-Design 60 дозволяє розширити площу прозорого остіклення до 5-7% і, відповідно, збільшити природне освітлення квартири. Такий варіант популярний не тільки в сучасній Європі, але і в Україні, особливо, для остіклення квартир з малими пройомами вікон.

REHAU Euro-Design 70  

REHAU Euro-Design 70  з 5-и-камер в будові і монтажною глибиною 70 мм. Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать високий рівень теплоізоляції Вашого помешкання і допоможуть зменшити теплові втрати в приміщенні, що допоможе зекономити кошти на отепленні. До того ж  система REHAU Euro-Design 70  повністю відповідає вимогам Держпрограми по компенсації тепла оселя. 

Віконна система REHAU BRILLANT-Design

  Віконна система REHAU BRILLANT-Design -  це системам преміум-класу. Монтажна глибина профілю 70мм(80мм), який має 5-6 повітряних камер в будові. REHAU BRILLANT-Design ідеальний варіант для захисту  від протягів, пилу та  води завдяки двом контурам ущільнювачів (нахлест ущільнювачів по 7/8 мм з зовні та всередині). Віконні профілі REHAU BRILLANT-Design, мають ексклюзивний дизайн і вимагають мінімального догляду і ідеальний в експлуатації - ми це знаємо з власного досвіду (компанія Окна Маркет).Віконні системи rehau brillant - компанія Окна Маркет
Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в створці для підвищеної термоізоляції, монтажна глибина 80мм, максимальний склопакет до 51мм. Система має 2 контури ущільнення, що надійно захищає від продувпання та вологості.  Вікнні з блоки системи REHAU SYNEGO мають підвищену шумоізоляцію.  Нові вікна SYNEGO – ідеал для заощадження! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами. Це дасть  зменшити витрати на опалення.

Віконна система REHAU GENEO

Віконна система REHAU GENEO® -це іноваційна система віконних профілів, преміум-класу армованих в массі.   Завдяки цьому конструкція  стає легшою до 40%, конструкція GENEO® і абсолютно не втрачає своєї міцності.
Систем глибина даного профілю – 86 мм.(6-камерний), меє підвищений кофіцієнт опору теплопередачі не менше 1,05 м2с/вт. Звукоізоляція до 5 класу відповідає вимогам европейських норм. Безпека від зломів від 2 –го класу. Легко встановлюються замикаючі пристрої.

Замовивши вікна REHAU, ви будете впевнені в надійністі яка не умовно перевірена, а десятиліттями реальої  експлуатації.  

 Якщо хочете контролювати власні енерговитрати, обирайте віконні системи REHAU.

Вища теплоізоляціїя зменшить енергоспоживання – до 76% менше, ніж у старих вікнах. Таким чином зменшуете споживання енергії та заощаджуєте власні кошти. З даними вікнами отримаєте можливість підвищити клас зломобезпеки Ваших віконець завдяки додатковим елементам захисту.

(044) 227 93 49;

(098) 777 31 49;

(066) 777 31 49;

(073) 777 31 49;

okna_market@i.ua

Другие статьи