Корзина
101 отзыв

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Окна Маркет

Профільна система SALAMANDER

Профільна система SALAMANDER

Продукція Salamander відмінно підійде для скління віконних прорізів, балконів і дверей в офісах, квартирах, приватних будинках Києва та області.

Система Design 2D - це зразок класичних систем профілів.

Ця система є оптимальним співвідношенням технічних характеристик та класичного дизайну.
Профільна система SALAMANDER 2DРізні комбінації 3-камерних профілів з шириною установки 60 мм дозволяють створити оптимальний тепловий захист та статичну жорсткість конструкцій. Суворі лінії профілю з зовнішнього контуру профілю, поряд із традиційним для радіуса округлення SALAMANDER розміром 5 мм, створюють унікальний зовнішній дизайн цієї системи.
   System Design 2D - це стандартна система з ущільненнями на зовнішній та внутрішній арматурі. Система працює відповідно до стандартів  груп навантажень А, В та С відповідно до статичної жорсткості та проникності повітря при тиску вітру до 120 кг / м².
Відмінна теплоізоляційна характеристика - 0,71 м ² ° С / Вт та звукоізоляція - 46 дБ досягаються за рахунок добре продуманої геометрії профілю: ширина внутрішні камери збільшують термостійкість, відстані не дозволяють армованому профілю вступати в контакт з пластиком , крім того, розташування самого армуючого профілю створює додаткові камери з повітрям, які покращують обидва параметри.
Ширина складання дозволяє реалізувати всі відомі типи скління, наприклад: теплове скління, скління з підвищеним ступенем захисту від проникнення, звукоізоляційне скління та інші нестандартні види скління.
 Системи дизайну 2D пропонує відрегульовані часом конструктивні рішення та завжди бездоганний стиль від SALAMANDER.

За допомогою системи Streamline Salamander   створила новий профіль вікна з ідеальним дизайном та технічними характеристиками для сучасних вікон 21-го століття. 

Профільна система SALAMANDER STREAMLINE5-камерна система Streamline, завдяки збільшеній ширині монтажу на 76 мм, пропонує своїм клієнтам поліпшені теплові та акустичні характеристики ізоляції.
   Зменшена стійкість до теплопередачі становить 0,77 м ² º С / Вт (з арматурою). Таким чином, компанія Salamander Industrie знову створює високоякісну індустрію вікон для широкого сегменту ринку.
Поряд з вже схожими покупцями зовнішнього дизайну цієї марки, система Streamline також зберегла перевірені технічні характеристики існуючих систем, а саме приплив на внутрішні стінки профілю, що забезпечує надійність кріплення елементів апаратури та при цьому високий захист всієї віконної структури.
Тенденція "покращити вже підтверджену" також підтверджується наявністю "лабіринту" внутрішніх розділів у системі Streamline. Завдяки цьому лабіринту відбувається раціональний розподіл статичних навантажень по всій секції профілю, особливо для навантажень в області фіксації рукоятки та групи петель.
  Система Streamline буде гарним рішенням для покупця,  який бачить майбутнє, і хто цінує дизайн та справжню якість  SALAMANDER від "Okna Market".

Профільна система Salamander bluEvolution 92 мм

 • Представлений вигляд системи bluEvolution дає індивідуальну форму та білосніжну поверхню.
 • Здатність зберігати тепло та енергію: глибина монтажу 92 мм та шестикамерний профіль дозволяють встановлювати скляну панель завтовшки 60 мм, що робить саламандрову систему bluEvolution теплішою в нашому кліматі.
 • Тривалий термін експлуатації: 3 стійких до атмосферних впливів EPDM гумових гумових ущільнень (сірих), утворюють герметичні контури та зберігають свої властивості протягом десятиліть.
 • Максимальна звукоізоляція: у всій лінійці продуктів Salamander система bluEvolution має найвищу звукоізоляцію.
 • Геометричне розмаїття: прямий контур профілю та профіль округлення профілю.
  Профіль Salamander bluEvolution
 • У виробництві стандартних теплих пластикових вікон і шестикамерних вікон нестандартної форми.
 • Як споруда для вхідних дверей та внутрішніх дверей у офісі.
 • При скління балкону.
 • При скління фасаду будівлі.

  Використання 6-камерного профілю Salamander bluEvolution гарантує надійний захист від холоду і тепла, сильного дощу та вітру, несанкціонованого проникнення, без зменшення рівня природного світла, що надходить у приміщення. Оптимальне поєднання сучасного дизайну та зручностей, екологічність продукту (відсутність свинцю, використання стабілізаторів з кальцієм-цинком) відкриває можливості використання систем у дитячих установах та клініках. Вартість покупки та встановлення профілю буде окупована протягом 3-5 років через значну економію на теплоносіях.
 

Другие статьи